26-річного жителя Рокитнівської громади засудили на 8 років позбавлення волі за розбійний напад на односельця.
Як повідомляють у Рівненській обласній прокуратурі, у березні 2022 року обвинувачений перебував у селі Масевичі. Ввечері він напав на свого односельця оскільки знав, що товариш передав йому гроші.
У неосвітленому місці чоловік почав душити потерпілого, який і так має проблеми зі здоров’ям, аж поки той знепритомнів. Потім нападник забрав з кишені жертви 200 гривень.Опритомнівши, потерпілий прийшов додому та повідомив про подію матері, яка і викликала поліцейських.
Через годину правоохоронці виявили та затримали кривдника на одній із вулиць села.
У суді обвинувачений свою вину визнав частково. Враховуючи, що цей злочин він вчинив під час іспитового строку, суд призначив йому остаточне покарання за сукупністю злочинів у вигляді 8 років 1 місяця ув’язнення з конфіскацією майна.