Легкоатлет із Рівненщини візьме участь у Чемпіонаті світу серед особливих спортсменів

Днями у місті Бахмут, що на Донеччині відбувся другий етап Чемпіонату України з легкої атлетики серед спортсменів з ураженнями опорно-рухового апарату, вадами зору та вадами розумового і фізичного розвитку. Збірну команду Рівненської області на змаганнях представляли 8 спортсменів. Вони боролися за нагороди з-поміж 170 спортсменів з 22 областей України та міста Київ. Усі  повернулися з медалями.

Серед спортсменів з ураженнями опорно-рухового апарату у штовханні ядра І місце виборов Михайло Вдовин (клас F-42). Цей же спортсмен здобув золоті медалі у метанні спису та метанні ядра.

У метанні спису (клас F-44) золоту медаль здобув і Роман Новак.

«Срібло» у метанні диска (клас F-57) виборов Андрій Міськов. Він же став третім у штовханні ядра (клас F-57).

У бігу та 100 м (клас T-38) та бігу на 200 м (клас Т-38) І місце здобула Марія Вітюк.

Серед спортсменів з вадами зору ІІІ місце у бігу на 200 м (клас Т-13) виборола  Анастасія Ліценко, вона ж стала третьою у бігу на 400 м. Срібним призером в бігу на 800 та на 1500 м став Сергій Левчик.

Є переможці і серед наших спортсменів з вадами розумового і фізичного розвитку.

Так, у стрибках в довжину «срібло» виборола Оксана Холод. «Бронзу» привіз Максим Мороз у бігу на 800 м.

Крім того, за підсумками змагань Романа Новака включили до складу збірної команди України, яка в листопаді цього року братиме участь в Чемпіонаті світу в м. Дубаї (ОАЕ).