![](https://rivne.media/media/img/650/2023/12/2023121911082929.png)
Лікарі Рівненської обласної клінічної лікарні імені Юрія Семенюка змагалися на турнірі з пауерліфтингу й допомагали ЗСУ.
Про це розповіли в РОКЛ ім. Юрія Семенюка.
Ортопед-травматолог Обласного центру ортопедії, травматології та вертебрології Юрій Шевчук разом із лікарем Обласного центру бойової травми Сергієм Паламарчуком узяли участь у Всеукраїнському турнірі з пауерліфтингу EPA (EUROPEAN Powerlifting Alliance) «На шляху до перемоги 2».
Юрій Шевчук виборов перше місце в жимі штанги лежачи, підійнявши вагу 210 кг і виконавши нормативи майстра спорту міжнародного класу. А також став другим серед 18 учасників в абсолютній першості у своїй дисципліні.
Загалом понад пів сотні учасників із різних регіонів України взяли участь у благодійному турнірі. Усі зібрані кошти передадуть на потреби 3-окремої штурмової бригади.
![](/media/img/650/2023/12/202312197380.png)
![](/media/img/650/2023/12/202312198460.png)