Рівне Медіа
Словацького 4-6 Рiвненська область, Рiвне
+380676111844

Лікарі розповіли про стан постраждалих у страшній ДТП на Рівненщині (ВІДЕО)

Стан хворих, які після ДТП в районі Сарн, потрапили до реанімації без змін. 21-річний чоловік з Київської області, за словами головного лікаря райлікарні, стабільно важкий. 29-річний житель Кіровоградщини - у комі третього ступеня. Його вчора оглянули нейрохірурги з Рівного, передає UA: Рівне.

«В прогнозах по першому випадку вони, скажімо так, не оптимістично налаштовані. Там тенденції немає. Підтримуємо серцеву діяльність. А по неврології там мозкова кома глибока, 3-го ступеня. Інший більш стабільний. Всі в траматології відповідно до плану лікування йдуть на часткове покращення», – сказав журналістам UA: Рівне головнийлікар Сарненської районної лікарні Василь Іванюк.

Ще троє пасажирів "маршрутки", яка потрапила в ДТП - у травматологічному відділенні. Там також і водій автоцистерни "Рівне-Борошно". Його сьогодні готують до виписки. .


«Він ходить, веде активний спосіб перебування в стаціонарі. Там проблем немає. Тому нічого не заважає, щоб він продовжив амбулаторне лікування», – додав Василь Іванюк.

Читати також

03.10.2023 Між двома селами на Рівненщині розпочали ремонт автошляху

Цей проект включає в себе використання сучасних методів, зокрема холодного ресайклінгу, що дозволяє відновити зношені шари дорожнього покриття перед подальшим влаштуванням гарячої асфальтобетонної суміші. Здійснення ремонту доріг - це важливий крок до поліпшення життя місцевих жителів та безпеки на дорозі. Проїзд через село відіграє ключову роль у щоденному житті громади, сприяючи зручності та розвитку округу. Саме тому ремонт доріг є пріоритетним напрямком для кожного населеного пункту громади. Холодний ресайклінг - це інноваційний метод, який дозволяє використовувати старий асфальт як основу для нового покриття, зменшуючи відходи та сприяючи екологічності проекту. Після відновлення зношених шарів за допомогою холодного ресайклінгу влаштування гарячої асфальтобетонної суміші надасть дорозі міцність і довговічність.