![](https://rivne.media/media/img/650/2024/06/2024060610369276.png)
Зарічненська багатопрофільна лікарня переплатила енергопостачальній компанії 153 000 грн за електроенергію.
Про це повідомили в пресслужбі Рівненської обласної прокуратури.
Господарський суд Рівненської області задоволив позов Вараської окружної прокуратури в інтересах держави в особі Зарічненської селищної ради про стягнення з однієї з енергопостачальних компаній Рівненської області надмірно отриманих грошових коштів у сумі 153 тис. грн.
Прокурори встановили, що енергопостачальна компанія, вигравши в кінці 2020 році процедуру закупівлі електричної енергії, яку проводила Зарічненська багатопрофільна лікарня, упродовж строку дії договору 9 разів збільшувала ціну на електричну енергію.
Унаслідок такого підвищення вартості комунальне підприємство переплатило за поставлену електричну енергію 153 тис. грн.