Рівне Медіа
Словацького 4-6 Рiвненська область, Рiвне
+380676111844

Лижник-екстремал з Рівного прокоментував свою поведінку (ВІДЕО)

Твоє Рівне

Його звати Роман Козачук, це саме той лижник-екстремал, який проїхався дорогами Рівного, тримаючись за причеплений до автівки трос, пише UA: Рівне

Він розповів, що такий вчинок він зробив кілька днів тому, зйомки для власного блогу тривали у два підходи. Відео набрало в соцмережах тисячі переглядів. Сьогодні лижник погодився прокоментувати для UA: Рівне мотиви свого вчинку. Сказав, що хоч і не відчував себе в небезпеці, але більше так не робитиме і кататиметься на "Бармаковелі".

Після інтерв’ю він пішов у патрульну поліцію, каже – на нього вони таки вийшли і запросили на розмову про вчинення адмінправопорушення.

Речниця патрульної поліції області Оксана Юрченко розповіла, що на 27-річного рівнянина склали протокол за ч.4 ст. 127 КУпАП (за порушення пішоходами чи іншими учасниками дорожнього руху правил дорожнього руху, що спричинило створення аварійної обстановки).

Такі порушення тягнуть за собою накладення штрафу в розмірі десяти неоподатковуваних мінімумів (170 гривень, - ред.) або громадські роботи на строк від двадцяти до сорока годин. Матеріали передані до суду.

Читати також

20.05.2022 У Рівному 95-річний дідусь оновив паспорт, бо збирається у Австрію

Працівники міграційки запитали у пана Івана: " Куди плануєте здійснити поїздку?". Він із впевненістю відповів: "до Австрії!", зауваживши, що в молодих роках працював саме в цій країні. Після вручення працівниками служби паспорта, пан Іван пообіцяв у 100 років звернутися з оформлення біометричного паспорта. Міграційна служба Рівненщини продовжує працювати в звичному режимі та надавати адміністративні послуги у повному обсязі, зокрема здійснювати процедуру продовження строку дії паспорта для виїзду за кордон. Від початку війни понад 3000 громадян звернулися щодо отримання даної послуги.