![](https://rivne.media/media/img/650/2024/06/2024060819467472.jpeg)
На продуктовому ринку у Рівному починають з'являтися перші чорниці. Продавці виносять по відру смачних ягід і продають їх дорого, адже це ранні плоди.
Зокрема, за літру чорниць просять від 100 до 120 гривень.
Чорні ягоди, але значно більші - лохина - наразі є дорогим задоволенням. За кілограм ягід потрібно викласти 600 грн. Продають лохину у лотках по 500 г.
Сунички можна придбати за 130 грн за літру.
Полуниця, водночас, подешевшала. Можна придбати гарні ягоди по 80-100 грн за кілограм.
Сезон ягід дуже швидкоплинний, тож потрібно встигнути посмакувати смачненьким. Крім того, у ягодах, а особливо - лісових, є маса поживних речовин та мікроелементів.
![](/media/img/650/2024/06/202406088209.jpeg)
![](/media/img/650/2024/06/202406084252.jpeg)