![](https://rivne.media/media/img/650/2024/04/2024041013037279.png)
На Дубенщині спіймали рибалку, який наловив риби під час нересту на понад 90 тисяч гривень.
Інформують у Рівненському рибоохоронному патрулі.
Так, 9 квітня о 13:00 інспекторським складом Рівненського рибоохоронного патруля спільно з поліцейським офіцером громади сектору взаємодії з громадянами, відділення поліції №1 Дубенського РВП ГУНП в Рівненській області було виявлено громадянина, який здійснював незаконний вилов водних біоресурсів з використанням заборонених знарядь лову – сіток (6 од.), на водоймі поблизу с. Охматків Дубенського району, Рівненської області.
Громадянин спіймав: 30 карасів, 13 окунів, 2 краснопірки, 1 плітку. Загалом риба заважила 16, 9 кг.
Внаслідок незаконного вилову завдано шкоду рибним запасам на суму 93 228 грн.
На вищезгаданого громадянина складено протокол про адміністративне правопорушення, відповідальність за яке передбачено ч. 4 ст. 85 КУпАП. Знаряддя лову та водні біоресурси вилучені, а матеріали справи готуються до передачі до суду для притягнення до відповідальності винної особи.
![](/media/img/650/2024/04/202404107505.png)
![](/media/img/650/2024/04/202404104849.png)