Львівський курорт поповнився кваліфікованими працівниками з Рівненщини

У «ПЕРЛИНІ ПРИКАРПАТТЯ» - КВАЛІФІКОВАНЕ ПОПОВНЕННЯ

Триває плідна співпраця роботодавця із Львівщини - Медичного реабілітаційного центру МВС України «Перлина Прикарпаття»  із потужним навчальним закладом Рівненщини - Рівненським центром професійно-технічної освіти державної служби зайнятості. На замовлення керівництва медзакладу освітяни за 3,3 місяця підготували кваліфікованих офіціантів.Вишколені, обізнані робітниці вже професійно обслуговують українських і зарубіжних гостей санаторію. За словами супроводжуючого групи, майстра виробничого навчання РЦПТО ДСЗ Анатолія Шолодька, 6 працівниць санаторію упродовж навчання успішно опанували професійний матеріал за професією «Офіціант». До обов’язків тамтешніх офіціантів входить робота у 2-х залах – для працівників МВС та для відпочиваючих за власні кошти. Оперативне обслуговування під час харчування, подача страв на спеціальних візках, підготовка столової білизни, інвентарю, поповнення страв на «швецькій» лінії другої зали, оперативне прибирання…Роботаофіціантівпередбачаєнасправдінабагатобільше, аніжофіційніобов’язки: спілкування із гостями, врахування індивідуальних побажань, уважне ставлення до старших людей, допомога при заїзді…Постійні відвідувачі санаторію нерідко прагнуть, аби їх обслуговували «свої», перевірені та досвідчені офіціанти. І це великий плюс! Жінки не лише професійно виконують свою роботу, але й створюють позитивний імідж закладу, комунікують із гостями, примножують добру славу відомого бальнеологічного курорту.

Традиційно, активне сприяння в організації професійного навчання робітників «Перлини Прикарпаття» забезпечує провідний юрисконсульт МРЦ Ореста Курліщук.

На державній кваліфікаційній атестації, що днями відбулася на базі медичної установи, слухачі підтвердили свої знання та вміння перед кваліфікаційною комісією, здобувши 3-й кваліфікаційний розряд. Отримані свідоцтва державного зразка як підтвердження майстерності та гарний привід до професійного зростання. Директор РЦПТО ДСЗ Володимир Псюк виразив подяку «Перлині Прикарпаття»  за довіру, активну взаємодію та спільне прагнення вдосконалювати професійні здібності робітників.

До слова, це вже друга з початку року  державна кваліфікаційна атестація персоналу санаторіюу Рівненському центрі ПТО ДСЗ за професією «Офіціант».