Рівне Медіа
Словацького 4-6 Рiвненська область, Рiвне
+380676111844

Малий бізнес поповнив скарбниці Рівненщини на 240 мільйонів гривень

Фото - відкриті джерела; ілюстративні фото

Як повідомили в Головному управлінні ДПС у Рівненській області  суб’єкти господарювання, які працюють за спрощеною системою оподаткування протягом січня-квітня 2020 року сплатили до місцевого бюджету 240 мільйонів гривень єдиного податку, що на 21,1 млн. грн., або на 10% перевищує минулорічні надходження.

Що стосується конкретного внеску представників спрощеної системи оподаткування до місцевих бюджетів, то найбільша бюджетна частка належить фізичним особам – підприємцям, які сплатили понад 176,7 мільйонів гривень єдиного податку, понад 28 мільйонів гривень надійшло від сільськогосподарських товаровиробників четвертої групи. Від юридичних осіб – спрощенців територіальні громади краю отримали 35 мільйонів гривень податкових надходжень.

Найбільші суми надходжень отримали бюджети міста Рівне – 91,3 млн. грн., Рівненського -24,7 млн. грн., Сарненського -15,7 млн. грн. та Здолбунівського районів -10,3 млн. гривень.

 «Завдяки сумлінню представників малого та мікро бізнесу, які забезпечують роботою себе та дають роботу іншим, ми сьогодні спостерігаємо наповнення місцевих бюджетів реальними коштами, які ідуть на зміцнення фінансової спроможності громад, реалізації соціальних та інфраструктурних проектів, наданню більш якісних та різноманітних послуг мешканцям регіону», - зазначив  виконувач обов‘язків керівника ГУ ДПС у Рівненській області Віталій Чуй.

Головне управління ДПС у Рівненській області

 

Читати також