Мама-військова евакуювала двомісячну дитину з Дніпропетровщини до Рівного

Ольга разом із чоловіком переїхали до Рівного із Павлограда, що на Дніпропетровщині. 

Друга донечка у сім'ї народилась незадовго до війни. Чоловік відразу пішов на фронт, повідомляє Рівненська ОВА. 

Сама ж Ольга спочатку ховалася у підвалах, а коли їхнє місто піддалося першому ракетному удару, то прийняла рішення – рятувати дітей та їхати до більш безпечнішого регіону.

«Тільки як почалася війна – доньці виповнилося всього 2, 5 місяця. Звісно було дуже страшно, я не знала, що робити. Сама з двома маленькими дітками. Тільки тривога – постійно біжиш в підвал. Це важко і морально, і фізично. То ж вирішили їхати в Рівне. Поїхали спочатку автобусом у саме Дніпро, а далі пересіли на потяг. Дорога була далека і важка», - розповіла Ольга.

У темряві, під плач сотень дітей та їхніх матерів, під обстрілами в евакуаційному потязі, їй вдалося зберегти немовля та врятувати доньку від голоду та стресу завдяки одному - грудному молоці, згадує жінка.

«Я погодую дитя – і вона спокійна та сита. Кожній мамі скажу, що грудне вигодовування треба зберегти. Для мене це і психологічно, і фізично важливо. І це ще й особливий зв’язок мами та дитини. Коли вона поїла і посміхається тобі – то у самої на серці стає краще», - зазначила Ольга.

Читайте також