Рівне Медіа

Масштабна пожежа неподалік Рівного могла спричинити вибух (ФОТО+ВІДЕО)

Сьогодні, у четвер, 7 листопада, близько пів на 13 годину неподалік Рівного у селі Вересневому Рівненського району в господарській будівлі-майстерні на території колишнього колгоспу трапилася масштабна пожежа.

За інформацією рятувальників, які прибули на місце події, горів дах та перекриття будівлі по всій площі. Припускають, що пожежу виявили надто пізно, відтак, через сильний вогонь була загроза, що дах обвалиться, а також що пожежа перекинеться на сусідній гараж, що був розташований поруч.

Крім того, як повідомили власники приміщення, всередині будівлі знаходилося вісім наповнених кисневих балонів, які могли будь-якої миті вибухнути. Втім, пожежники встигли винести їх з полум'я надвір.

Пожежу вдалося повністю загасити лише за 3 години. На місці працювало аж 24 вогнеборця. На щастя, вдалося уникнути займання гаража. У пожежі ніхто не постраждав, але внаслідок вогню повністю згорів дах будівлі.Наразі усі причини виникнення вогню, а також завдані ним матеріальні збитки встановлюють експерти.

Читати також