![](https://rivne.media/media/img/650/2022/09/2022090616432755.png)
Правоохоронці у Рівненській області розшукали 14-річну дівчину, яка зникла минулої доби.
Про це повідомили у відділі комунікації поліції області.
Мати та вітчим усю ніч шукали її власними силами, однак, коли це не дало результату — звернулись у поліцію.
По обіді її знайшла одна із пошукових груп на чолі із начальником карного розшуку ВП № 7 (м. Корець) Рівненського РУП за місцем проживання знайомого у селі Вілля колишнього Березнівського району.
Дівчина розповіла поліцейським, що просилась у мами погуляти, втім, коли та заборонила — не послухала. А мобільний телефон загубила дорогою до знайомого. Втім, проведеними оперативно-розшуковими заходами за кілька годин поліцейським вдалося встановити її місцезнаходження.
Про свій вчинок дівчина шкодує. Із нею ювенальні поліцейські провели профілактичну бесіду.