"Мав їхати в Конотоп, але він із перших днів був в облозі": історія воїна з Рівненщини

Військовий з Рівненщини з позивним "Сом" ще з 2015 року став на захист України. 

Про це повідомляють у пресслужбі 104 окремої бригади ТрО. 

Тоді воював на Авдіївському напрямку в складі 58 бригади. З перших днів повномасштабного вторгнення він служить в 60 окремому батальйоні 104 бригади ТрО. 

«Мав їхати в Конотоп, де базувалась моя попередня бригада, але вже з перших днів Конотоп був в облозі, то туди не було можливості заїхати. А ті побратими, з якими служив раніше, вони вже були в Сарненському батальйоні «Поліські Вовки», і отак до них я прикріпився», – згадує військовослужбовець.

Разом із «Поліськими Вовками» Ігор був і на Донецькому, і на Куп’янському напрямку. «Сом» - за освітою інженер і в цивільному житті працював за спеціальністю в газовому господарстві. У війську він також на посаді інженера, але тепер його головна робота – замінування, розмінування, зведення інженерних загороджень тощо.

«Що найскладніше в роботі воєнного інженера? Все воно непросто. Але, напевно, найважче – це постійно зберігати пильність і весь час контролювати ситуацію, наскільки це можливо», – каже Ігор.

Побратими дуже пишаються тим, що служать разом із ним, адже чоловік завжди готовий прийти на допомогу. Він вже не раз і виводив, і заводив хлопців на позиції. Діставав їх із дуже складних ситуацій, ризикуючи власним життям. За це командир батальйону відзначив його нагрудним знаком. Хоча Ігор дуже скромний і не дуже любить про це розповідати.

«Я роблю свій посильний вклад у закінчення війни. Знаю, що це все завершиться нашою 100-відсотковою перемогою. Вже дуже цього чекаю, щоб повернутися в сім'ю, щоб всі побратими вернулися живі, здорові. Це найбільше бажання», – із безсумнівною впевненістю резюмував воїн.

 

Читайте також