![](https://rivne.media/media/img/650/2024/01/2024013011596571.png)
Пішла із життя Коберська Ніна Миколаївна, яка з 1987 року по 2015-й працювала інспектором відділу кадрів КНП «Центральна міська лікарня» РМР.
Ніна Миколаївна вела військовий облік, курси підвищення кваліфікації працівників. Колеги згадують про неї, як про чуйну та доброзичливу, старанну у роботі людину.
"Адміністрація та колектив КНП «Центральна міська лікарня» РМР висловлює щирі співчуття родині та близьким з приводу тяжкої втрати. Нехай опіка Всевишнього полегшить гіркоту втрати, а молитва та щирі співчуття полегшать родинне горе. Вічна і світла пам’ять!" - йдеться у повідомленні.