Рівне Медіа
Словацького 4-6 Рiвненська область, Рiвне
+380676111844

Майже пів сотні нових випадків коронавірусу виявили на Рівненщині

Станом на вечір 6 вересня у Рівненській області додалося 49 нових випадків коронавірусної хвороби. Найбільше нових випадків зафіксували у Рівному - 30. Про це інформує Цілодобовий штаб з протидії коронавірусу при Рівненській ОДА.

Хворим від 2 до 90 років.

Читати також

25.09.2022 У Володимирці попрощались з молодим командиром, який загинув при звільненні Харківщини

Він служив в 14 окремій механізованій бригаді командиром відділення 4 стрілецької роти, 2-го стрілецького батальйону. Загинув при звільненні Харківської області. Герою 30 вересня виповнилося би 26 років. По усьому маршруту десятки людей на колінах зустрічали ескорт. Після чого земляки попрощалис із Героєм на майдані Єдності. Поховають захисника сьогодні у Свято-Миколаївському двопрестольному храмі ПЦУ.

25.09.2022 На Рівненщині будують нове відділення психоневрологічного інтернату

Також Олексій Бучинський та Олександр Гомон завітали у КП «Обласна психіатрична лікарня с. Орлівка» РОР, де ознайомились із  новим укриттям, яке знаходиться на фінальній стадії реконструкції та має бути завершене до кінця поточного тижня, лікувальними відділеннями, клініко-діагностичною лабораторією, пральнею та господарчою частиною закладу, поспілкувалися з його працівниками та підопічними.