Рівне Медіа
Словацького 4-6, 320 Рiвненська область, Рiвне
+380988858579 rivne.media@gmail.com

Майже півтори тисячі авто розмитнили за спрощеною процедурою на Рівненській митниці

Фото - відкриті джерела; Ілюстративне фото

За три місяці дії законів України від 15 квітня 2021 року № 1403-IX та № 1402-IX щодо тимчасового спрощення процедури митного оформлення транспортних засобів, тобто з 15.06.2021 по 15.09.2021 включно,  в зоні діяльності Рівненської митниці оформлено 1408 автомобілів. При митному оформлені даних авто громадянами до бюджету сплачено 51,5 млн.грн. платежів у тому числі, власниками автомобілів сплачено 11,9 млн.грн. добровільних внесків. Про це повідомили в Рівненській митниці. 

Кошти сплачені до державного бюджету при митному оформленні транспортних засобів за пільговою процедурою, будуть спрямовані на заходи з запобігання виникненню та поширенню COVID-19, а також на проведення вакцинації від зазначеної хвороби.

З детальною інформацією щодо деяких положень та алгоритму виконання громадянами зазначених законів можна ознайомитися за посиланням https://bit.ly/2ScHkCx. Відеоінструкція з декларування авто на єврономерах в Особистому кабінеті: https://bit.ly/3fav1yB

Прохання звернути увагу, митне оформлення транспортного засобу з іноземною реєстрацією не проводиться, якщо стосовно нього є постанова суду про конфіскацію. Постанова суду, яка набрала законної сили, позбавляє власника такого засобу права здійснити його митне оформлення, а сама автівка підлягає вилученню виконавчою службою. Щоб ризик вилучення авто “на єврономерах” не застав власника зненацька, перед наміром здійснити митне оформлення необхідно перевіряти наявність автівки в судових реєстрах на предмет рішень про конфіскацію.

 

Читати також