Рівне Медіа
Словацького 4-6 Рiвненська область, Рiвне
+380676111844

Майже півтори тисячі авто розмитнили за спрощеною процедурою на Рівненській митниці

Фото - відкриті джерела; Ілюстративне фото

За три місяці дії законів України від 15 квітня 2021 року № 1403-IX та № 1402-IX щодо тимчасового спрощення процедури митного оформлення транспортних засобів, тобто з 15.06.2021 по 15.09.2021 включно,  в зоні діяльності Рівненської митниці оформлено 1408 автомобілів. При митному оформлені даних авто громадянами до бюджету сплачено 51,5 млн.грн. платежів у тому числі, власниками автомобілів сплачено 11,9 млн.грн. добровільних внесків. Про це повідомили в Рівненській митниці. 

Кошти сплачені до державного бюджету при митному оформленні транспортних засобів за пільговою процедурою, будуть спрямовані на заходи з запобігання виникненню та поширенню COVID-19, а також на проведення вакцинації від зазначеної хвороби.

З детальною інформацією щодо деяких положень та алгоритму виконання громадянами зазначених законів можна ознайомитися за посиланням https://bit.ly/2ScHkCx. Відеоінструкція з декларування авто на єврономерах в Особистому кабінеті: https://bit.ly/3fav1yB

Прохання звернути увагу, митне оформлення транспортного засобу з іноземною реєстрацією не проводиться, якщо стосовно нього є постанова суду про конфіскацію. Постанова суду, яка набрала законної сили, позбавляє власника такого засобу права здійснити його митне оформлення, а сама автівка підлягає вилученню виконавчою службою. Щоб ризик вилучення авто “на єврономерах” не застав власника зненацька, перед наміром здійснити митне оформлення необхідно перевіряти наявність автівки в судових реєстрах на предмет рішень про конфіскацію.

 

Читати також

03.10.2023 Між двома селами на Рівненщині розпочали ремонт автошляху

Цей проект включає в себе використання сучасних методів, зокрема холодного ресайклінгу, що дозволяє відновити зношені шари дорожнього покриття перед подальшим влаштуванням гарячої асфальтобетонної суміші. Здійснення ремонту доріг - це важливий крок до поліпшення життя місцевих жителів та безпеки на дорозі. Проїзд через село відіграє ключову роль у щоденному житті громади, сприяючи зручності та розвитку округу. Саме тому ремонт доріг є пріоритетним напрямком для кожного населеного пункту громади. Холодний ресайклінг - це інноваційний метод, який дозволяє використовувати старий асфальт як основу для нового покриття, зменшуючи відходи та сприяючи екологічності проекту. Після відновлення зношених шарів за допомогою холодного ресайклінгу влаштування гарячої асфальтобетонної суміші надасть дорозі міцність і довговічність.