Рівне Медіа
Словацького 4-6 Рiвненська область, Рiвне
+380676111844

Майже триста мільйонів гривень повернуто з бюджету платниками ПДВ Рівненщини

Фото - відкриті джерела; ілюстративні фото

Як повідомив в.о. начальника  Головного управління ДПС у Рівненській області Віталій Чуй, за чотири місяці поточного року з держбюджету грошовими коштами на розрахункові рахунки суб’єктів господарювання повернули 295,2 млн. грн. податку на додану вартість, що на 37 млн. грн., або на 14 відсотків більше ніж за відповідний період минулого року.

Найбільший відсоток заявників до відшкодування сум ПДВ – це підприємства, що виробляють та експортують власну продукцію – 84,2 відсотки від загальної суми заявленого відшкодування з бюджету. Також відшкодування ПДВ заявляють підприємства, які використовують працю людей з інвалідністю –  1,3 відсотка, експортери-перевізники – 9,9 відсотків.

Керівник податкової служби області зазначив, що незважаючи на важкий період діяльності в умовах карантину, з метою збереження стабільності функціонування підприємств, держава виконує свої зобов’язання стосовно повернення з бюджету податку на додану вартість. Відповідно, представникам бізнесу також необхідно в цей не легкий період своєчасно сплачувати податки.  

Читати також

09.08.2022 На Дубенщині невідомі зняли з меморіалу прапор України, - очевидці описали порушників

Заявник повідомив, що за зовнішніми ознаками порушниками були діти: вони зрізали мотузку, до якої кріпився прапор. Державний символ порушники залишили на місці, він — не пошкоджений. Окрім того, біля фігури також знаходився й прапор УПА, який, попередньо пошкоджений внаслідок погодних умов Наразі проводиться перевірка, особи правопорушників встановлюються. Обидва прапори вже замінили на нові.