![](https://rivne.media/media/img/650/2022/07/2022072514421585.png)
Днями свій день народження відзначив лікар з Рівного Володимир Данильчук.
Про це повідомили на сторінці медцентру "Мій лор".
"Так сталось, що в цей день Володимир Миколайович не в більш звичній для себе обстановці в кріслі лікаря біля пацієнта, чи за святковим столом з друзями та родиною. Сьогодні він в лавах ЗСУ захищає нашу з вами Батьківщину.
Хоча для нього це теж не є чимось новим, тому що з 2015 року він вже побував на сході України де тоді велись військові дії", - йдеться у повідомленні.