Медики рівненської "екстренки" і майбутні патрульні провели спільні навчання

У Рівному медики та майбутні патрульні поліцейські провели перші спільні навчання з надання домедичної допомоги.

Про це повідомили в Рівненській облраді.

Інструктори навчально-тренувального відділу Рівненського обласного центру екстреної медичної допомоги та медицини катастроф разом із курсантами Рівненської академії патрульної поліції організували перші спільні навчання. Їх мета - краще скоординувати дії між працівниками поліції та екіпажем "швидкої" під час надзвичайних ситуацій.

Зокрема, на тренінгу учасники вдосконалювали знання та навички надання допомоги в умовах дорожньо-транспортної пригоди з багатьма потерпілими.

Курсантів навчали методам та алгоритмам надання домедичної та екстреної допомоги постраждалим, серед яких - оцінка тяжкості стану потерпілих, реанімаційні заходи, надання психологічної підтримки у стресових ситуаціях, транспортування потерпілого до лікувального закладу тощо.

Як розповів заступник директора з навчально-тренувальної та організаційно-методичної роботи обласної "екстренки" Андрій Стахнюк, майбутні патрульні проходять навчання з домедичної допомоги й базові знання вже мають. Проте «швидка» має величезну практику й із власного досвіду може реалістично змоделювати найрізноманітніші стресові сценарії.

Після завершення практичної частини учасники навчання обговорили різні варіанти, як покращити оперативну взаємодію між нарядами поліції та медичною службою під час надзвичайних ситуацій на дорозі.

Читайте також