Рівне Медіа
Словацького 4-6 Рiвненська область, Рiвне
+380676111844

Медколеджу на Рівненщині повернуть приміщення, яке здали в оренду під аптеку

На Рівненщині частину приміщення Рокитнівського медколеджу тривалий час використовували як аптеку. Приватний підприємець орендував площу у будівлі коледжу та облаштував там аптеку, що є незаконним. У освітньому закладі приміщення можна використовувати лише у освітніх цілях.

Про це повідомляють у Рівненській обласній прокуратурі.

Так, прокурорами встановлено, що у червні минулого року коледж передав в оренду приватному підприємству частину свого приміщення, вартістю близько 600 тис. гривень. Орендар облаштував там аптечний пункт, що є порушенням вимог Закону України «Про освіту», оскільки у таких закладах можна використовувати приміщення лише для цілей, пов’язаних з освітнім процесом.

Реагуючи на порушення, прокуратура звернулася до суду. У серпні цього року господарський суд Рівненської області задоволив позовні вимоги прокурорів, визнав недійсним договір оренди та зобов’язав повернути майно навчальному закладу. Проте відповідач оскаржив це рішення в суді апеляційної інстанції.

Але Північно-західний апеляційний господарський суд теж пристав на доводи прокурора та залишив рішення суду першої інстанції без змін.

Читати також