Медсестра з Рівного претендує на орден святого Пантелеймона

Медсестру Центральної міської лікарні Рівного номінували на орден святого Панталеймона. 

Про це повідомляють в Управлінні охорони здоров'я Рівного.

Як зазначається, Ольга є претенденткою на нагороду в номінації «За самовіддане служіння українському народу, мужність і стійкість у боротьбі за здоров'я українців, за свободу та незалежність України у війні з російським агресором» (для цивільних медиків). 

Ольга Шершун закінчила Костопільську філію Рівненського базового медичного коледжу у 1999 році. Свою трудову діяльність розпочала у реанімаційному відділенні Костопільської районної лікарні.

З 2008 року пані Ольга долучилася до колективу Центральної міської лікарні та працює у нейрохірургічному відділенні.

Колеги відгукуються про Ольгу Шершун, як про висококваліфіковану та працелюбну медсестру.

"У палатах інтенсивної терапії знаходяться важкі пацієнти, догляд за якими вимагає високої кваліфікації та знань. Ольга Костянтинівна повністю відповідає таким вимогам. Добросовісна. Бездоганно виконує свою роботу. Працелюбна та вимоглива до себе і колег. З почуттям великої відповідальності та милосердя відноситься до хворих. Користується заслуженим авторитетом серед співробітників та пацієнтів», - характеризують медсестру у колективі.

У лікарні зазначають, що після початку повномасштабного вторгнення до відділення нейрохірургії почало надходити більше військових, яким Ольга організувала професійний догляд. Крім того, вона займається волонтерською діяльністю, щоб внести свій вклад у перемогу України.

Кандидатуру Ольги Шершун на дану відзнаку підтримали під час засідання Ради медсестер ЦМЛ.

Читайте також