![Ілюстративне фото](https://rivne.media/media/img/650/2022/05/2022052518009886.jpeg)
Мешканка Дубна перейшла за посиланням у Телеграм-каналі та втратила 37 тисяч гривень.
Про це повідомляють у відділі комкнікації поліції області.
Гортаючи стрічку новин у телеграм-каналі, 30-річна мешканка Дубна перейшла за посиланням одного із дописувачів. Жінка хотіла почерпнути корисну інформацію у своїй сфері діяльності, а натомість позбулась власних заощаджень.
Кошти із її банківського рахунку зникли за лічені хвилини. Одразу ж, як вона перейшла за посиланням, на її мобільний почали надходити дзвінки з банку. Жінка припустила, що це можуть бути шахраї, тому відхилила всі вхідні з того номеру. А вже за кілька хвилин вона отримала смс-повідомлення про зняття із її банківського рахунку 37 тисяч гривень.
З’ясувалося, що гроші були перераховані різними платежами за покупку побутової техніки на картку іноземного банку.
У рамках розпочатого досудового розслідування за фактом шахрайства дізнавачі Дубенського РВП встановлюють усі обставини події.