![](https://rivne.media/media/img/650/2022/07/2022072911268585.jpg)
У Великій Омеляні місцеві жителі залишили у громадських місцях купи побутового сміття.
Як зазначають на сторінці Великоомелянської селищної ради, у бетонні сміттєві контейнери на вулицях громади переповнені.
"Прикро, дуже прикро, адже ми бачимо, що звички прибирати за собою, сортувати сміття, на рівні безумовного рефлексу у більшості просто немає. Той випадок, коли люди вимагають і чекають змін на краще, впевнено крокуючи назад...А зараз погляньте на фото… ми не хочемо вірити, що таке могли зробити жителі нашої громади", — йдеться у повідомленні.
![](/media/img/650/2022/07/202207299521.jpg)
![](/media/img/650/2022/07/202207295641.jpg)