![Фото - Nata Zhabska](https://rivne.media/media/img/650/2020/08/meshkantsi-mista-na-rivnenshchini-vlashtuvali-stik20200821_3888.jpg)
Мешканка міста Костопіль на Рівненщині Nata Zhabska опублікувала у Фейсбук-спільноті КОСТОПІЛЬ - ЧАС фото стихійної торгівлі, яка розвернулась у дворі багатоповерхівки.
"Скільки ми ще будемо грати в квест «Як потрапити у власний дім»? Коли вирішиться питання з вуличною торгівлею?", - зазначила у коментарі до посту костопільчанка.
Жінка повідомила, що за словами торговців, їх туди загнала поліція.