![](https://rivne.media/media/img/650/2022/08/2022080312159941.jpg)
У селі Синів, що на Гощанщині, провели благодійний ярмарок на підтримку українських захисників.
Як повідомляють у Рівненській обласній державній адміністрації, такий захід громада проводить не вперше. На ярмарку «Промінь надії, миру і добра» продавали смаколики, картини місцевих художниць, вироби ручної роботи. Окрім того, жителі тергромади влаштували патріотичний концерт.
«Таке дійство в Гощанській територіальній громаді провели вчетверте. Дякую усім за участь у благодійному заході на підтримку ЗСУ - організаторам, працівникам КЗ «Гощанське об’єднання культури і дозвілля» та відвідувачам, які зробили свій внесок у перемогу», - зауважив голова Гощанської селищної ради Микола Панчук.
Під час останньої акції вдалося зібрати 50 592 гривень. Зібрані кошти спрямують на підтримку односельців,які захищають країну на передовій.
![](/media/img/650/2022/08/202208033110.jpg)
![](/media/img/650/2022/08/202208037918.jpg)
![](/media/img/650/2022/08/202208038780.jpg)
![](/media/img/650/2022/08/202208034970.jpg)
![](/media/img/650/2022/08/202208035063.jpg)
![](/media/img/650/2022/08/202208039650.jpg)
![](/media/img/650/2022/08/202208037177.jpg)