![](https://rivne.media/media/img/650/2023/12/2023120813017516.png)
На Березнівщині мешканці села Колодязне вручили лист-подяку за зразкову військову службу сина.
Про це інформують у Березнівській міській раді.
Рибачук Ганні Гаврилівні з села Колодязне лист-подяку за службу сина Рибачука Сергія Олександровича. Захисник служить у 24-й окремій механізованій бригаді імені короля Данила.
Подяку вручили: Березнівський міський голова Руслан Пилипчук, виконуючий обов’язки начальника першого відділу Рівненського територіального центру комплектування та соціальної підтримки Андрій Пилипака, староста старостинського округу № 4 (с. Прислучі) Микола Мамчур від імені командира військової частини А0998 полковника Івана Голішевського.
![](/media/img/650/2023/12/202312089980.png)
![](/media/img/650/2023/12/202312082164.png)
![](/media/img/650/2023/12/202312082553.png)
![](/media/img/650/2023/12/202312081752.png)