Рівне Медіа
Словацького 4-6 Рiвненська область, Рiвне
+380676111844

Мешканців Костопільщини просять гідно зустріти кортеж із полеглим воїном Олександром Стецюком

Завтра у Костопільській громаді, що на Рівненщині, прощатимуться із загиблим Героєм Олександром Стецюком. Чоловіку було 37 років. 

Нагадаємо, Олександр Стецюк був стрільцем-зенітником 1-го зенітно-ракетного взводу зенітно-ракетної батареї військової частини А4053.

Загинув 17 вересня неподалік села Опитне, що на Донеччині. 

У Героя залишилось двоє дітей. 

О 07:30 похоронний кортеж прибуде до м. Костопіль (зі сторони с. Лісопіль) та рухатиметься до домівки Героя (с. Великий Стидин)

вул.Рівненська - вул. Нова - вул. Коперніка - вул. Бурова - вул. Степанська-с. Корчів'я - с. Яполоть- с. Малий Стидин - с. Великий Стидин).

Попрощатися з Героєм можна з 09:00 до 12:00 в його домівці с. Великий Стидин вул. Зарічна, 17.

13:00 - відбудеться чин похорону у храмі с. Великий Стидин.

Поховають захисника на місцевому сільському кладовищі.

Усіх жителів Костопільської громади просять віддати належну шану та гідно провести в останню дорогу Олександра Стецюка, який поклав своє життя за свободу і незалежність України. 

Читати також

25.09.2022 У Володимирці попрощались з молодим командиром, який загинув при звільненні Харківщини

Він служив в 14 окремій механізованій бригаді командиром відділення 4 стрілецької роти, 2-го стрілецького батальйону. Загинув при звільненні Харківської області. Герою 30 вересня виповнилося би 26 років. По усьому маршруту десятки людей на колінах зустрічали ескорт. Після чого земляки попрощалис із Героєм на майдані Єдності. Поховають захисника сьогодні у Свято-Миколаївському двопрестольному храмі ПЦУ.

25.09.2022 На Рівненщині будують нове відділення психоневрологічного інтернату

Також Олексій Бучинський та Олександр Гомон завітали у КП «Обласна психіатрична лікарня с. Орлівка» РОР, де ознайомились із  новим укриттям, яке знаходиться на фінальній стадії реконструкції та має бути завершене до кінця поточного тижня, лікувальними відділеннями, клініко-діагностичною лабораторією, пральнею та господарчою частиною закладу, поспілкувалися з його працівниками та підопічними.