Рівне Медіа
Словацького 4-6 Рiвненська область, Рiвне
+380676111844

Мешканців Рівненщини запрошують на Всеукраїнський форум взаємодії та розвитку

З 16 березня по 21 квітня в Україні відбудеться VIІ Всеукраїнський форум взаємодії та розвитку. Понад півтисячі спікерів з різних областей та секторів суспільства обговорюватимуть на одній онлайн-платформі соціальні активності в регіонах, сталий розвиток, волонтерський рух, корпоративну соціальну відповідальність та презентують заплановані проєкти.

Форум проводитимуть на онлайн платформі ZOOM та серіями транслюватимуть на сторінку у Facebook. Їх зможе дивитись будь-хто без реєстрації, і запис буде доступний і після заходу.

Говоритимуть не всі одночасно: за календарним планом етап Рівненської області пройде 26 березня з 10:00 до 12:30, а на всеукраїнський етап обговорення зберуться 20-21 квітня.

Учасники Форуму розкажуть про свою діяльність та плани на цей рік, обміняються досвідом, зможуть знайти партнерів для спільних проєктів, залучити експертів з інших організацій та молодь до суспільно корисних справ.

Організує форум Всеукраїнський молодіжний рух «Let’s do it Ukraine» за підтримки Міністерства молоді та спорту України, Всеукраїнського молодіжного центру, Національної молодіжної ради України.

Хто може взяти участь?

На Форум запрошують усіх зацікавлених, тобто представників

  • органів виконавчої влади та місцевого самоврядування,
  • місцевих та закордонних неурядових організацій,
  • молодіжного громадського руху,
  • підприємців,
  • ЗМІ,
  • волонтерів,
  • лідерів учнівського і студентського самоврядування,
  • благодійників та донорів.

Що потрібно для участі

Заповнити форму реєстрації тут https://forms.gle/XRU81N7RBMFjmFg76

Якщо плануєте виступити з промовою 5-7 хвилин (з можливістю демонстрації екрану), то потрібно отримати додаткову акредитацію, подзвонивши відповідальному у вашому регіоні координатору.

На Рівненщині це Сергій Щербатюк (тел. 096-9502788). Координатор також зв’яжеться зі спікерами телефоном в робочий час та листом на електронну пошту.

Зареєстровані учасники отримають за день до Форуму лист з посиланням на кімнату та списком спікерів.

Детальніше про графік Форуму в інших регіонах та контакти координаторів ви знайдете на сайті організатора https://letsdoitukraine.org/2021/03/the-all-ukrainian-forum-registration/ .

Читати також

04.02.2023 На Рівненщині перше підприємство заключило контракт на імпорт електроенергії

Відтепер підприємство може безперебійно забезпечувати себе електрикою. Більше того, такий крок підприємства дозволяє знизити навантаженість на систему енергопостачання області. - Це гарний механізм для інших підприємців Рівненщини. Адже, незважаючи на те, що імпортна електроенергія у середньому дорожча на 70%, переваги очевидні. Наприклад, для «Кроноспана» - це додатковий ресурс, який становить більше половини загального обсягу споживання електроенергії підприємством, - зазначає Віталій Коваль. Алгоритм отримання електроенергії із зовнішніх джерел для бізнесу передбачає укладання угоди з оператором ринку, який самостійно закуповує електроенергію та узгоджує з Укренерго ланцюжок поставки кінцевому споживачу. За детальнішою інформацію звертайтеся в Департамент економічного розвитку ОДА за номером телефону +380673621997 або на електронну пошту [email protected] До речі, підприємство «Кроноспан» - перше в Україні, хто заключив імпортний контракт на електроенергію.