![Ілюстративне фото](https://rivne.media/media/img/650/2024/01/2024010410234466.png)
У Рівненській області суд визнав винним мешканця у вбивстві тварини та призначив два роки позбавлення волі. Втім, чоловіка звільнили від відбування покарання та призначили рік випробувального терміну.
Як йдеться у вироку Гощанського райсуду, злочин 51-річний чоловік вчинив 3 вересня в селі Дорогобуж. Ввечері він вхопив сусідського кота Степана і почав бити його головою об асфальт на очах у власниці. Внаслідок травм кіт загинув на місці.
Як повідомляє zaxid.net, свій вчинок він пояснив тим, що розізлився через те, що кіт вкрав у нього рибину.
Власниця кота звернулась в поліцію. Тож щодо чоловіка відкрили кримінальне провадження за ч.1 ст. 299 ККУ (жорстоке поводження з тваринами).
На судовому засіданні чоловік визнав провину. «Зазначив, що вбив кота через те, що останній викрав у нього копчену рибину, яку він придбав разом зі спиртним та планув з’їсти. На даний час у вчиненому щиро розкаюється та критично ставиться до своїх дій, запевнив, що у подальшому такого не вчинятиме», – наводять у вироку пояснення чоловіка.