У мережі цими вихідними з`явилось відео жорстокого поводження з тваринами у Рівненському зоопарку. Один із відвідувачів звіринцю вирішив "посмішити" публіку і підняв козу за роги. Тварина від болю скрикнула.
Це все фільмували товариші чоловіка на камеру.
Відео опублікували у спільноті "Рівне-1283".
Директор зоопарку Олег Павлюк у коментарі “Час Дій” розповів, що живодерів уже встановили:
"Ми насправді вже ідентифікували цих людей. Враховуючи, що ці чоловіки – призовного віку, то ми подали у військкомат інформацію про них, можливо вони мають надто багато енергії, то зможуть її використати з більшою користю".
За словами директора зоопарку, ці чоловіки пройшли на територію зоопарку без квитків та встигли похуліганити й в інших місцях. Були в стані алкогольного сп’яніння. Місцеві.