Рівне Медіа
Словацького 4-6 Рiвненська область, Рiвне
+380676111844

"Мірошник отримав більш вигідну пропозицію": Вірт - про втрати "Вереса"

Головний тренер рівненського "Вереса" Юрій Вірт розповів про останні втрати клубу. 

Нагадаємо, команду покинули троє гравців - Михайло Сергійчук, Роман Мірошник, Сергій Шестаков. 

- Не хотів би вдаватися в подробиці. Скажімо так - це було моє рішення. Ми дуже вдячні їм за пророблену роботу. Особливо це стосується Михайла Сергійчука. Я розумію, яку частину себе він вклав у Верес. Але ми поспілкувалися і порозумілися. Попрощалися у добрих стосунках. Команді потрібна свіжа кров, потрібні якісь зміни. І з кимось у будь-якому випадку доводиться прощатися.

Щодо Романа Мірошника - так, він отримав кращу пропозицію. Я хотів би його залишити. Але, на жаль, він теж покидає команду, - сказав наставник "Вереса". 

За його словами, не виключено, що команду може залишити ще один гравець. 

- В нас поки-що під питанням продовження співпраці з іще одним футболістом. Я хотів би, щоб він залишився в команді. Але він поки обмірковує варіанти продовження кар’єри. Все залежатиме від його рішення. Думаю, більше ніхто команду взимку точно не залишить, - додав Юрій Вірт. 

Крім того тренер "Вереса" розповів й про потенційне підсилення команди: 

- Зараз ми потребуємо підсилення в усіх без виключення лініях. Звісно, в ідеалі хотіли б підсилитися талановитою молоддю. Але не все так просто. В нинішніх умовах вести селекційну роботу дуже важко. На трансферному ринку дуже мало футболістів. Гравці з-за кордону не дуже хочуть їхати грати в країну, де триває війна. Тому доводиться зважати на реалії сьогодення. Загалом, ми розглядаємо різні варіанти: і молодь, і досвідчених футболістів. Вже ведемо перемовини з декількома людьми. Думаю, ближче до кінця року можна буде озвучити якусь конкретику. Найголовніше, в нас є повне порозуміння із президентом клубу щодо наших фінансових можливостей, - зазначив він. 

Читати також