Рівне Медіа
Словацького 4-6 Рiвненська область, Рiвне
+380676111844

Митнику на Рівненщині хотіли дати хабар, аби провезти цигарки (ФОТО)

19 лютого на митному посту в селі Городище Рівненської області громадянин Республіки Білорусь намагався надати неправомірну вигоду інспекторові прикордонної служби.  

У прокуратурі Рівненщини повідомляють, що кошти білорус повинен був надати за сприяння у незаконному переміщенні тютюнових виробів в Україну. Спочатку він повинен був надати 2 тисячі гривень із 7500, іншу частину – після реалізації товару.

Наразі триває досудове розслідування, громадянина Білорусі затримали, вирішують питання про повідомлення йому про підозру. Слідчі дії тривають.

 

Читати також

26.09.2023 Молодика з Рівненщини судитимуть за побиття трансгендерної військової у Львові

Чоловіку інимінували порушення рівноправності громадян залежно від їх расової, національної, регіональної належності, релігійних переконань, інвалідності та за іншими ознаками (ч. 2 ст. 161 КК України). Як встановил розслідування, у серпні 2023 року на одній із центральних вулиць Львова обвинувачений напав на трансгендерну військову. Він ображав її словесно, а після цього наніс декілька ударів кулаками та ногою по обличчю. Нагадаємо, 15 серпня у центрі Львова побили трансгендерну військову. Як зазначається, вона взяла відпустку та приїхала на похорон матері. Під час розмови зі своїм хлопцем до неї підійшов незнайомець та почав агресивно поводитися, після чого вдарив її. Згодом нападник попросив у Хелен вибачення.