![](https://rivne.media/media/img/650/2023/10/2023102511148413.png)
У Дубровиці на перехресті вулиць Поштова-Колодяжна вчора сталась аварія, у якій постраждали водій мотоцикла та його малолітній пасажир.
Повідомляють у відділі комунікації поліції Рівненщини.
Повідомлення про автопригоду за участі легковика та двоколісного транспортного засобу на перехресті вулиць Поштова-Колодяжна на спецлінію 102 надійшло від очевидиці учора о 15:10.
Слідчо-оперативна група ВП №1 (м.Дубровиця) на місці події встановила, що 23-річний житель села Озеро, керуючи мотоциклом «Voge», допустив зіткнення із автомобілем «ВАЗ 2106», 29-річний водій якого здійснював маневр повороту праворуч.
Унаслідок ДТП до лікарні доставили всіх трьох учасників: кермувальника легковика після надання допомоги відпустили, а мотоцикліста у тяжкому стані та 13-річного пасажира із травмами різного ступеня госпіталізували.
За фактом порушення правил безпеки дорожнього руху слідчі розпочали досудове розслідування. У рамках кримінального провадження в обох водіїв відібрані зразки крові.
Відомо, що мотоцикліст і пасажир були без мотошоломів.
![](/media/img/650/2023/10/202310251810.png)
![](/media/img/650/2023/10/202310258103.png)
![](/media/img/650/2023/10/202310259632.png)