Рівне Медіа
Словацького 4-6 Рiвненська область, Рiвне
+380676111844

Молодий рятувальник із Рівненщини бореться із тяжкою хворобою: потрібні кошти на лікування

Сарненський рятувальник Анатолій Оверчук, який тяжко захворів, почувається дедалі гірше. Про це повідомила його дружина Тетяна. 

У молодого рятувальника - Апластична анемія кісткового мозку. Терміново потрібна операція. 

Він вже почав втрачати свідомість. Лікарі роблять все можливе, аби підтримувати йому життя, але з кожним днем ліків для Толі потрібно все більше і все більш дороговартісні! В середньому на один день купуються ліки на суму близько 8000 грн. Без них організм Толі не буде боротися. Але і ми нічого не можемо пришвидшити, оскільки чекаємо рішення МОЗ. Залишається тільки підтримувати Толю, як морально так і фізично, а також фінансово... Дуже багато людей нам вже допомагало... Я Вам дуже дякую... Прошу Вас... Допоможіть ще трішечки, хто як може... Нашому 4-місячному синочку потрібен тато! Дякую всім Вам і нехай береже Вас Бог!", - написала Тетяна Оверчук.

Реквізити для допомоги:
5168757415651431 - Оверчук Тетяна.
5168742728322060 - Оверчук Анатолій.

Читати також

25.09.2022 У Володимирці попрощались з молодим командиром, який загинув при звільненні Харківщини

Він служив в 14 окремій механізованій бригаді командиром відділення 4 стрілецької роти, 2-го стрілецького батальйону. Загинув при звільненні Харківської області. Герою 30 вересня виповнилося би 26 років. По усьому маршруту десятки людей на колінах зустрічали ескорт. Після чого земляки попрощалис із Героєм на майдані Єдності. Поховають захисника сьогодні у Свято-Миколаївському двопрестольному храмі ПЦУ.

25.09.2022 На Рівненщині будують нове відділення психоневрологічного інтернату

Також Олексій Бучинський та Олександр Гомон завітали у КП «Обласна психіатрична лікарня с. Орлівка» РОР, де ознайомились із  новим укриттям, яке знаходиться на фінальній стадії реконструкції та має бути завершене до кінця поточного тижня, лікувальними відділеннями, клініко-діагностичною лабораторією, пральнею та господарчою частиною закладу, поспілкувалися з його працівниками та підопічними.