Рівне Медіа
Словацького 4-6 Рiвненська область, Рiвне
+380676111844

На автовокзалі в Рівному не розминулись два автомобілі (ФОТО)

2 вересня в Рівному біля автовокзалу, біля ТК «Андріївський», сталась дорожньо-транспортна пригода за участю автомобілів Mazda 6 та Opel Astra. Водій останнього виїжджав із другорядної дороги і не надав переваги в русі Мазді, яка їхала головною дорогою. В результаті обидва тарнспортні засоби зазнали пошкоджень.

Розійшлись, склавши європротокол.

Єврокомісар допоміг професійно оформити його ,пофотографував місце ДТП з прив'язками до орієнтирів та проконсультував про подальші дії учасників аварії до моменту виплати страхового відшкодування.

Фото - Єврокомісар. 

Читати також

25.09.2022 У Володимирці попрощались з молодим командиром, який загинув при звільненні Харківщини

Він служив в 14 окремій механізованій бригаді командиром відділення 4 стрілецької роти, 2-го стрілецького батальйону. Загинув при звільненні Харківської області. Герою 30 вересня виповнилося би 26 років. По усьому маршруту десятки людей на колінах зустрічали ескорт. Після чого земляки попрощалис із Героєм на майдані Єдності. Поховають захисника сьогодні у Свято-Миколаївському двопрестольному храмі ПЦУ.

25.09.2022 На Рівненщині будують нове відділення психоневрологічного інтернату

Також Олексій Бучинський та Олександр Гомон завітали у КП «Обласна психіатрична лікарня с. Орлівка» РОР, де ознайомились із  новим укриттям, яке знаходиться на фінальній стадії реконструкції та має бути завершене до кінця поточного тижня, лікувальними відділеннями, клініко-діагностичною лабораторією, пральнею та господарчою частиною закладу, поспілкувалися з його працівниками та підопічними.