Рівне Медіа
Словацького 4-6 Рiвненська область, Рiвне
+380676111844

На Березнівщині - скорботна звістка: перестало битися серце захисника Андрія Чухрая

Стало відомо про смерть воїна з Березного Андрія Чухрая. Захиснику було 46 років.

Повідомляють у Березнівській міській раді.

Справжній чоловік, який кілька років провів у АТО/ООС захищаючи Батьківщину і лише у грудні 2021 прийшов додому, але з початком повномасштабної війни без вагань повернувся на передову.

"Важко знайти такі слова, які б змогли зменшити душевну біль рідним. Висловлюємо найщиріші співчуття з приводу непоправної втрати. Андрій назавжди залишиться у нашій пам'яті добросердечною та усміхненою людиною", - йдеться у повідомленні.

Прощання з покійним розпочалося о 13.00 год. у дворі будинку за адресою: вулиця С. Коваля, 11.

Заупокійна служба за загиблим захисником відбудеться у Церкві Різдва Богородиці міста Березне. Поховання проходитиме на міському кладовищі в урочищі «Лучка».

Читати також

29.09.2022 На кошти з благодійної ярмарки в Рівному придбали авто для ЗСУ

Автівка пройшла техогляд, замінені масла, фільтри, замінене зчеплення. Не фарбували, бо не було запиту на це від військових.  За підсумками збору у вересні спільнота передаватиме військовим п’яте авто. Позашляховик Jeep Cherokee отримають військові з 53 бригади ЗСУ.  Нагадаємо, до спільноти вже долучилось більше 150 підприємців, власників та керівників бізнесу, волонтерів та небайдужих українців із різних міст України, Німеччини, Великобританії, США, Ірландії, Польщі, Литви, Латвії. Разом учасники зібрали вже більше 1 200 000 гривень для придбання та ремонту автомобілів для військових.