На Березнівщині попрощаються з двома Героями-земляками

Воїни з Березнівщини Володимир Кондратюк та Михайло Іванчук «на щиті» повертаються додому.

Інформують у Березнівській міській раді.

У неділю 24 грудня 2023 року Березнівщина у скорботі зустрічатиме наших захисників - Володимира Кондратюка, 1989 року народження з села Зірне та  Михайла Іванчука, 1975 року народження з села Городище.
Прибуття військового кортежу із загиблими українським воїнами очікується у місті Березне орієнтовно о 10.00-10.30 год. (час може бути змінено!). Проїзд містом буде вулицею Андріївська до пам’ятника Тарасу Бульбі-Боровцю, біля якого кортеж розділиться у двох напрямках.

Володимира Кондратюка супроводжуватимуть до дому вулицями Корецька, Теклівська, Героїв України, Зірненська у напрямку рідного села. У Зірному кортеж рухатиметься вулицями Зірненська, Сонячна, Першотравнева.

Михайла Іванчука проведуть до дому міською вулицею М.Буховича у напрямку села Городище, у якому кортеж рухатиметься вулицями Незалежності, Полянська, Нова, Лізянська.

"Прохання до жителів населених пунктів Березнівщини, через які пролягатиме шлях військового кортежу, з шаною зустріти наших Героїв-захисників", - йдеться у дописі.

Відповідно до розпорядження міського голови 24 грудня 2023 року у Березнівській громаді оголошено Днем жалоби.

Військове поховання Володимира Кондратюка відбудеться у цей же день - неділю 24 грудня. Прощання з захисником розпочнеться о 12 год. у будинку за адресою: вул. Першотравнева, 35, село Зірне. Потому траурна колона вирушить до Храму Різдва Пресвятої Борогородиці міста Березне для проведення заупокійної служби. Останній земний шлях Володимира проляже до місцевого сільського кладовища міськими вулицями (Київська, В.Чорновола, Андріївська, Зірненська) та через центр села Зірне.

Військове поховання Михайла Іванчука відбудеться також у цей же день - неділю 24 грудня. Прощання з захисником розпочнеться о 12 год.  у будинку за адресою: вул. Лізянська, 8, село Городище. Заупокійна служба за загиблим захисником відбудеться у церкві Різдва Пресвятої Богородиці села Городище. Поховання Михайла проходитиме на місцевому сільському кладовищі в урочищі Лізяно.