Рівне Медіа
Словацького 4-6 Рiвненська область, Рiвне
+380676111844

На Донеччині поліг командир розвідувального відділення з Рівненщини

У боях за за Україну поклав своє життя молодший сержант, командир розвідувального відділення з Рівненщини Опанасюк Валентин Миколайович.

Як повідомляють на Фейсбук-сторінці Деражненської ОТГ, воїн родом з села Дюксин. Йому був 41 рік.

Загинув Герой при виконанні бойового завдання 11 лютого у Донецькій області.

"Завтра, 14 лютого на території Деражненської громади оголошено День жалоби за загиблим Героєм. Просимо приспустити Державні Прапори України з траурними стрічками на будівлях і спорудах місцевого самоврядування, установ та організацій. Валентин був справжнім патріотом своєї Батьківщини, любив свою мову, шанував свої звичаї та традиції", - йдеться у повідомленні.

Читати також

20.03.2023 У Рівному спростували фейк про те, що флюоромобіль, який обстежує містян, не відповідає нормам

"Річ у тім, що флюоромобіль (в ньому пропонують зробити безплатний тест на ВІЛ та флюорографію), який  Рівненський обласний фтизіопульмонологічний центр приблизно рік тому отримав в якості гуманітарної допомоги, досі не має необхідних дозвільних та ліцензійних документів на роботу. Більше того, він навіть не відповідає нормам радіаційної безпеки. Простіше кажучи, «фонить». Від цього, в першу чергу, страждають рентгенлаборанти, яких примушують на цьому автомобілі працювати. Вони ж нікуди не скаржаться, бо бояться втратити роботу. Тому їздять і мовчать", - йдеться у повідомленні. Як прокоментували на сторінці медзакладу, інформація є неправдивою та не відповідає дійсності, а усі необхідні документи наявні. "Адміністрація медичного центру офіційно повідомляє, що дана інформація є фейком та не відповідає дійсності, про що свідчить протокол дозомитерчного контролю засобів захисту Рівненського обласного центру контролю та профілактики хвороб МОЗ України. Нам невідомо, яку кінцеву мету переслідують автори такої дезінформації, але ми вбачаємо в цьому свідомий підрив авторитету закладу та намагання зірвати впровадження ефективної програми по боротьбі з туберкульозом", - зазначають у повідомленні.