На Донеччині загинув старший сержант із Костополя

На Донеччині загинув старший сержант Олексій Фіщук із Костополя.

Про це повідомили в Костопільській міськраді.

Олексій був мужнім, сміливим та відповідальним, до останнього життєвого подиху боровся за свободу, за мир на рідній землі. Старший сержант Олексій Фіщук 29 травня 2024 року отримав поранення несумісні з життям. Він загинув внаслідок мінно-вибухової травми під час виконання бойового завдання поблизу Донеччини. 

Фіщук Олексій Федорович народився в Костополі 17 вересня 1976-го року. Навчався в школі №3 та був випускником Костопільського професійного технічного училища. Після закінчення навчання працював будівельником. 

12 квітня 2022-го Олексій доєднався до лав ЗСУ. Служив старшим навідником єгерського батальйону. Воїн побував у багатьох гарячих точках. Був під постійними обстрілами, щохвилини ризикуючи життям, втрачаючи побратимів, 19 місяців без ротації військовослужбовець виконував свій громадянський обов’язок у зоні бойових дій. 

«Мій чоловік завжди був турботливим і добрим, він ніколи не відмовляв людям у допомозі, завжди був доброзичливим. Ніколи себе не шкодував в плані роботи, завжди старався зробити все, аби забезпечити свою сім'ю. Дуже любив своїх дівчаток, він жив заради нас, оберігав нас та захищав», – розповіла дружина Вікторія Фіщук.

У героя залишилася дружина, дві донечки, внучка та два брата.

Читайте також