Рівне Медіа
Словацького 4-6 Рiвненська область, Рiвне
+380676111844

На дорогах Рівненщини між сусідніми областями облаштовують блокпости

Заради безпеки на дорогах Рівненської області почали встановлювати блокпости. Про це повідомляє голова Рівненської військової адміністрації Віталій Коваль. 

За його словами, такі блокпости облаштовують у прикордонних селах та на в'їздах, виїздах міста. А також між сусідніми із Рівненщиною областями - Хмельниччиною, Волинню та Житомирщиною. 

Там чергуватимуть поліцейські та рятувальники. Також Віталій Коваль зазначив, що нині дорожня інфраструктура продовжує працювати у звичному режимі. 

Читати також

02.12.2023 На Рівненщині поліцейські допомогли зарядити акумулятор автівки місцевого жителя

"До правоохоронців завжди можуть звернутися учасники дорожнього руху, які потрапили у складні ситуації. Це і зробив житель Березного: у його авто сіла акумуляторна батарея, отож підзарядити її попросив у екіпажу сектору реагування патрульної поліції", - розповідають у дописі. Відомо, що з такою ж проблемою звернувся житель до поліцейського офіцера Локницької тергромади, який ніс службу на блокпосту у Вараському районі. А на Дубенщині поліцейські офіцерки Млинівської тергромади допомогли дістатися до місця проживання жительці села Пугачівка. Жінку побачили на окраїні села, орієнтовно за сім кілометрів від місця її проживання. Автобус — лише за кілька годин, отож поліцейські запропонували свою допомогу.