![](https://rivne.media/media/img/650/2022/08/2022081011413295.jpg)
У лісовому масиві неподалік села Крупець, що на Дубенщині, місцеві мешканці виявили два артилерійських снаряди калібром 76 міліметрів та 1 реактивний снаряд М-13 часів Другої Світової війни.
Як повідомляють у ГУ ДСНС Рівненської області, виклик рятувальники отримали 9-го серпня близько 16:00 й одразу направили на місце знахідки піротехніків.
Рятувальники Рівненщини закликають громадян дотримуватися правил безпеки під час виявлення підозрілих металевих предметів ззовні схожих на боєприпаси.
![](/media/img/650/2022/08/202208103570.jpg)