![](https://rivne.media/media/img/650/2022/07/2022072515065282.png)
На Дубенщині відбулося справжнє військове весілля.
Про це повідомляють у Дубенській РДА.
Зокрема, військовослужбовець Олексій та його наречена Наталя днями стали на весільний рушник в розташуванні місцевої військової частини.
Церемонія весілля відбулась у найкращих військових традиціях – під час шикування особового складу. Акт укладання шлюбу офіційно засвідчив командир військової частини власним підписом та печаткою військової частини. Посеред плацу молодята обмінялися обручками та дали одне одному обітниці.
![](/media/img/650/2022/07/202207251924.jpg)
![](/media/img/650/2022/07/202207252428.jpg)