![](https://rivne.media/media/img/650/2023/12/2023120115175628.png)
2 грудня 2023 року в Підлозцівській громаді відбудеться прощання із Захисником України Міркевичем Русланом Миколайовичем, який загинув на Запорізькому напрямку.
Про це повідомив сільський голова Микола Костюкевич.
"Дорогі жителі Підлозцівської територіальної громади, сьогодні 1 грудня 2023 року додому назавжди повертається наш Герой Міркевич Руслан Миколайович. Орієнтований час прибуття з 16 до 17 години. Дуже прошу гідно зустріти Героя", - інформують у дописі.
Маршрут: із Млинова на Остріїв-Торговиця-Ставрів-Підлозці-Топілля.
"Будь ласка слідкуйте за повідомленнями в соцмережах про можливі зміни часу прибуття нашого Героя".
Чин похорону та прощання з Героєм відбудеться в суботу, 2 грудня 2023 року, о 12 годині дня біля будинку, де проживав Герой, у селі Топілля Дубенського району Рівненської області.
"Прошу хто має легкові автомобілі відгукнутися в особисті для гідної зустрічі Героя. Щирі співчуття родині та всій нашій громаді".