![](https://rivne.media/media/img/650/2024/02/2024022611217777.png)
На Дубенщині поліцейські затримали млинівчанина, який збував гранати.
Про це повідомили в пресслужбі поліції Рівненщини.
Протиправну діяльність 29-річного жителя Млинова задокументували співробітники відділення поліції № 1 (смт Млинів) Дубенського РВП за процесуального керівництва органів прокуратури. Учора, 25 лютого, його затримали під час продажу за 1500 гривень гранати типу «Ф1».
У рамках досудового розслідування встановлено, що на початку лютого за аналогічну суму він збув боєприпас типу «РГД-5», що підтвердили результати експертизи.
29-річного чоловіка затримали та в порядку статті 208 Кримінального процесуального кодексу помістили до ізолятора тимчасового тримання. Вирішується питання про повідомлення йому про підозру за ч. 1 ст. 263 КК України та обрання запобіжного заходу.
Відомо, що чоловік уже потрапляв у поле зору правоохоронців за злочини проти власності.
Відповідно до санкції інкримінованої статті млинівчанину може загрожувати від 3 до 7 років позбавлення волі.
![](/media/img/650/2024/02/202402265531.png)
![](/media/img/650/2024/02/202402267484.png)
![](/media/img/650/2024/02/202402264049.png)
![](/media/img/650/2024/02/202402268895.png)