![](https://rivne.media/media/img/650/2024/03/2024031511577242.png)
У Дубенському районі 14 березня виявили та знищили майже три десятки боєприпасів часів Другої світової війни.
Про це інформують у ГУ ДСНС у Рівненській області.
14 березня піротехніки обласного управління ДСНС у спеціально відведеному місці знищили 27 боєприпасів: 1 артснаряд калібром 76 мм, 16 артснарядів калібром 45 мм, 7 артснарядів калібром 37 мм та 3 ручні гранати Ф-1, які були виявлені напередодні в лісовому масиві поблизу села Великі Загірці, Дубенського району.
Закликаємо громадян дотримуватися правил безпеки під час виявлення підозрілих металевих предметів ззовні схожих на боєприпаси. Негайно телефонуйте на спецлінії «101» або «112».
![](/media/img/650/2024/03/202403152717.png)
![](/media/img/650/2024/03/202403156193.png)