Словацького 4-6 Рiвненська область, Рiвне

На колінах і з горами квітів: на Рівненщині провели в останню дорогу юного військового

Сьогодні на Рівненщині в останню дорогу 19-річного воїна Олександра Акініна, який загинув у боях під Лисичанськом на Луганщині.

Він - випускник Здолбунівської ЗОШ №6, гравець здолбунівської команди з американського футболу "Орли". Закінчивши Здолбунівське вище професійне училище залізничного транспорту, відразу підписав контракт із ЗСУ.

Олександр одним із найперших прийняв нерівний бій із ордою на Луганщині. Він бився мужньо і самовіддано!

Фото - Ольга Климкович.

Читати також

29.05.2022 Білоруси стали активнішими на Волинському напрямку - Генштаб

Нині триває дев’яносто п’ята доба героїчного протистояння Української нації російському воєнному вторгненню. У ранковому зведенні Генерального штабу Збройних сил Україїни відзначили деякі зміни на Волинському ра Поліському напрямках.  "На Волинському та Поліському напрямках відзначається збільшення кількості заходів оперативної та бойової підготовки в ході перевірки сил реагування збройних сил республіки білорусь", - йдеться у повідомленні. Також варто не забувати про те, що зберігається загроза завдання з території республіки білорусь ракетно-авіаційних ударів по українських інфраструктурних об’єктах.

29.05.2022 Рівняни здобули медалі на Кубку світу з параканое серед спортсменів з ураженнями опорно-рухового апарату

Рівняни здобули медалі на Кубку світу з параканое серед спортсменів з ураженнями опорно-рухового апарату. Про це повідомили в ОДА. Змагання проходили з 26 травня по 28 травня в м. Познань у Польщі. Заслужені майстри спорту Наталія Лагутенко та Микола Синюк брали участь у змаганнях в складі збірної України. Так, Микола Синюк у фіналі на дистанції 200 метрів у класі KL2 посів І місце. Наталія Лагутенко виборола срібну нагороду на дистанції 200 метрів у класі VL3 та третє місце на дистанції 200 метрів у класі KL2. Тренер спортсменів - Леонід Камлочук.