На Костопільщині комунальники працювали над облаштуванням місцевих кладовищ.
Інформують в Управлінні інфраструктури Костопільської міської ради.
Працівники цеху благоустрою КП "Костопількомунсервіс" КМР упродовж декількох днів проводили прибирання на сільському цвинтарі у селі Пісків, а саме викорчовували чагарники, прибирали територію довкола кладовища та вивозили сміття.
"Звертаємось до мешканців громади, які доглядають за місцями поховання своїх рідних та близьких! На кладовищі є спеціально визначене місце для залишків після прибирання, звідки систематично здійснюється вивезення сміття", - йдеться у дописі.