![](https://rivne.media/media/img/650/2024/02/2024022014445999.png)
На Мюнхенські безпековій конференції читали вірші рівненського поета Максима Кривцова.
Про це йдеться на сторінці Pen Ukraine у Facebook.
Цьогоріч на Мюнхенській безпековій конференції відбулася подія про українську культуру в умовах війни. На ній виступила виконавча директорка Українського ПЕН Тетяна Терен та поетка Катерина Калитко.
Ыніціатором події виступив німецький політик і публіцист Ніко Ланґе, який спільно з телеведучою Марієттою Сломкою модерували захід. Відкривала подію держміністерка з питань культури та медіа Німеччини Клаудія Рот.
Ще одним вступом до події став виступ історикині Франциски Дейвіс, яка у своєму виступі пояснювала, чому росія веде війну проти української ідентичності, цитуючи Тараса Шевченка та есей Вікторії Амеліної про "розстріляну" українську культуру.
Тетяна Терен і Катерина Калитко розповіли про українських загиблих митців і читали, зокрема, фрагменти зі щоденника Володимира Вакуленка та вірші Вікторії Амеліної і Максима Кривцова в перекладах Христини Назаркевич і Ярослави Блек з антології воєнної української поезії.
![](/media/img/650/2024/02/202402206855.png)
![](/media/img/650/2024/02/202402207953.png)