Рівне Медіа
Словацького 4-6, 320 Рiвненська область, Рiвне
+380988858579 rivne.media@gmail.com

На одній із вулиць Вараша знайшли 25 об’єктів самовільної забудови

За розпорядженням міського голови Олександр Мензула було створено комісію з виявлення та обстеження самовільної забудови на території Вараша. 

Зокрема комісія у складі профільних працівників на обсеження виїхала на вулицю Рівненську та виявила 25 об’єктів самовільної забудови, а також накопичення елементів будівництва, будівельного сміття, у тому числі елементи благоустрою у вигляді огорож, парканів, облаштованих місць для паркування та ін, повідомляє Вараська міськрада. 

"Комісією було здійснено фотофіксацію об’єктів самовільної забудови, а саме виявлено шість капітальних будівель (з фундаментом), дев’ять не капітальних будівель (без фундаментів), тимчасові споруди й одинадцять об’єктів благоустрою. Оскільки не вдалося встановити власників, було надано попередження, зокрема, витяги із закону щодо порушення. Відповідно, на підставі отриманої інформації, вирішено створити картки аналізу об’єктів і з метою встановлення власників звернутися до Національної поліції для здійснення оперативно-розшукових подій щодо самовільного захвату, оскільки ми не маємо відповідних повноважень", – наголошує начальник відділу Державного архітектурно-будівельного контролю Ігор Мічуда.

 

Читати також